فروشگاه مبلمان اداری سامانه در سال 83 در فضایی به وسعت 200 متر مربع پا به عرصه بازار مبلمان استان سمنان نهاد. فعالیت سالهای آغازین فروشگاه بیشتر در راستای بازارسنجی ، جذب مشتریان و ایجاد ارتباطات پایدار با تولیدکنندگان و برندهای برتر کشور سپری گردید. سال 86 با جذب پرسنل جدید فضای فروشگاهی نیز به 350 متر مربع گسترش یافت . اتفاق فوق مقدمه ای بر اخذ نمایندگی های جدید و ارائه محصولاتی متناسب با نیاز مشتریان دولتی و آموزشی در استان شد . هم اکنون نیز با گذشت 12 سال از آغاز فعالیت فروشگاه ، با تکیه بر اصل رضایت مندی مشتریان و عرضه محصولاتی متنوع توانسته ایم نام سامانه را پر آوازه در بین نهادهای دولتی و آموزشی استان معرفی نماییم . 
افتتاح فروشگاه جدید مبلمان اداری سامانه در شهر شاهرود در آذر ماه سال جاری (1395) ، سر آغاز فصل جدیدی در توسعه کمی و کیفی محصولات و همچنین گسترش و تسهیل دسترسی های جغرافیایی به محصولات و خدمات پس از فروش خواهد بود.
این سایت امکان بازدید برخی توانایی ها و اقلام قابل ارائه این فروشگاه را برای مشتریان فراهم می نماید . مدیریت و پرسنل فروشگاه با افتخار آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان ارجمند خواهند بود . امید است با حسن همکاری ها زمینه تعاملات و ارتباطات آتی فراهم گردد.

مدیریت فروشگاه
مهدی امینی